YTS SERVİS MERKEZİ

Bize Ulaşın

SAMSUN BÖLGESİ TEKNİK SERVİS

Arızalı Beyaz Eşya Kombi & Klimalar için

Müşteri Temsilcilerimiz ile

İletişime Geçiniz

444 7 636

Altus Servisi

Orjinal Parça Değişimi

Samsun Teknik Servis olarak orjinal parça kullanmaktayız.

7/24 Destek

Parça Servis Garantisi

Samsun Teknik Servis’te değişimi yapılan parçalar 1 yıl garantilidir.

İkame Ürün

İmkanı

Atolye kararı verilen cihazlarınızın yerine ikame ürün imkanı.

Atakum Altus Servisi

Samsun geneline Altus marka kombi , klima ve beyaz eşya cihazları teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Hemen hemen her bölgede bulunan servis araçlarımız ile sizlere gün içerisinde servis imkanı sunmaktayız. Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Kurutma Makinesi, Kombi , Klima ürünlerde bakım , tamir ve temizleme hizmetleri vermekteyiz. Arızalanan cihazlarının sorunları genelde yaşam alanlarınızda çözülmektedir. Uzman kadromuz cihazlarınızda ki sorunların evinizde çözülmemesi durumunda sizlerin onayı ile servis merkezine alınması sağlamakta ve en kısa sürede arızalı cihazlarınız atölyemizde tamir edilmektedir. Altus Servisi olarak Samsun Merkez bölgelerinde servis araçlarımız her daim hazır bulunmaktadır.

Altus Servis Telefon Numarası

Samsun Altus Teknik Servis Telefon Numarası: 444 7 636. Servisimizi 7/24 Arayabilirsiniz.

Garantili Atakum Altus Servisi

Servisimizin değiştirmiş olduğu parçalar tarafımızdan 1 yıl garantili kapsamındadır. 1 yıl içerisinde aynı parçadan kaynaklanan arızalarda ücretsiz olarak parça değişimi yapılmaktadır.

Atakum Altus Servisi Servis Ücreti Ne kadar?

Servis ücretlerimiz yıllık bilançoya ve piyasada giderlerine göre her yıl değişiklik göstermekedir.. 444 7 636 çağrı merkezimizi arayıp servis ücretlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Atakum Altus Klima Servisi

Samsun Atakum Altus Klima Servisi hizmetlerimizden klima montaj, klima tamir , klima yer değiştirme ve klima bakım işlemleri yapılmaktadır. Samsun bölgesi klima için talepleriniz ve arızalı  klimalarınız çağrı merkezimizden randevu talep edebilirsiniz.

Atakum Altus Klima Tamiri

Altus Klima Tamiri işlemleri servisimiz güvencesiyle garantili olarak yapılmaktadır. Altus Klima Arızaları ve yer değiştirme işlemleri alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Altus Klima Tamiri Esnasında Parça Değiştirmek Gerekirse, Orijinal Parça İle Değiştirilmektedir.

Atakum Altus Kombi Servisi

Samsun Atakum Altus Kombi Servisi hizmetimizi, Atakum bölgesinde, bakım ihtiyacı olan , petek temizleme işlemlerinde ve arızalanan kombiler İçin servis desteği sağlamaktayız.

Atakum Altus Kombi Tamiri

Altus Kombi Tamiri alanında kurumsal güvenceyle hizmet veren firmamız garantili olarak tamir hizmeti sağlamaktadır , Kombi arızaları için gerekli işlemler profesyonel teknik ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. kombi tamiri işlemlerinde değiştirilen parçalar  orijinal parça ile değiştirilmekte olup, 1 yıl garantimiz altındadır.

Atakum Altus Buzdolabı Servisi

Samsun Atakum Altus Buzdolabı Servisi olarak, Atakum bölgesinde, arızalanan Altus buzdolabları için servis hizmeti vermekteyiz.

Atakum Altus Buzdolabı Tamiri

Altus Buzdolabı Tamiri işlemleri alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır, Altus buzdolabı arızalarının başında kompresör arızası gelmekte olup , sıfır orjinal kompresörler ile arızalı motorlar değiştirilmektedir. Altus Buzdolabı Tamiri esnasında değişmesi gereken parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir.

 

Atakum Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Samsun Atakum Altus Çamaşır Makinesi Servisi olarak, Atakum bölgesinde, arızalanan Altus çamaşır makineleri için servis hizmeti vermekteyiz.

Atakum Altus Çamaşır Makinesi Tamiri

Altus Çamaşır Makinesi Tamiri işlemleri alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır, Altus Çamaşır Makinesi arızalarının başında kompresör arızası gelmekte olup , sıfır orjinal kompresörler ile arızalı motorlar değiştirilmektedir. Altus Çamaşır Makinesi Tamiri esnasında değişmesi gereken parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir.

Atakum Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Samsun Atakum Altus Bulaşık Makinesi Servisi olarak, Atakum bölgesinde, arızalanan Altus Bulaşık Makinesileri için servis hizmeti vermekteyiz.

Atakum Altus Buzdolabı Tamiri

Altus Bulaşık Makinesi Tamiri işlemleri alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır, Altus Bulaşık Makinesi arızalarının başında kompresör arızası gelmekte olup , sıfır orijinal kompresörler ile arızalı motorlar değiştirilmektedir. Altus Bulaşık Makinesi Tamiri esnasında değişmesi gereken parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir.

Atakum Altus Beyaz Eşya Servisi

Samsun Atakum Altus Beyaz Eşya Servisi olarak, Atakum bölgesinde,  buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve buzdolabı beyaz eşyalarının tamirinde servis hizmeti sunmaktayız.

Atakum Altus Beyaz Eşya Tamiri

Altus Beyaz Eşya Tamiri için servisimizden destek almak en doğru tercih,Çünkü  Altus beyaz eşya arızaları için konularında uzman, konuya hakim ve uzmanlık belgeleri almış ekipler ile servis hizmeti veriyoruz. Altus beyaz eşya tamiri sırasında parça gereksinimleri, orjinal parça ile değiştirilmektedir.

Firmamız sitemizde adı geçen veya logosu bulunan markalardan bağımsız özel teknik servis hizmeti vermektedir. FujiPlus ve Emko markalarında YETKİLİ SERVİS hizmeti sunmaktadır.

Servis Merkezinden randevu almak için  444 7 636

Call Now Button444 7 636