Servis Merkezi

Bize Ulaşın

SAMSUN BÖLGESİ TEKNİK SERVİS

Arızalı Beyaz Eşya Kombi & Klimalar için

Müşteri Temsilcilerimiz ile

İletişime Geçiniz

444 7 636

Regal Servisi

Orjinal Parça Değişimi

Samsun Teknik Servis olarak orjinal parça kullanmaktayız.

7/24 Destek

Parça Servis Garantisi

Samsun Teknik Servis’te değişimi yapılan parçalar 1 yıl garantilidir.

İkame Ürün

İmkanı

Atolye kararı verilen cihazlarınızın yerine ikame ürün imkanı.

Atakum Regal Servisi

Samsun geneline Regal marka kombi , klima ve beyaz eşya cihazları teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Hemen hemen her bölgede bulunan servis araçlarımız ile sizlere gün içerisinde servis imkanı sunmaktayız. Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Kurutma Makinesi, Kombi , Klima ürünlerde bakım , tamir ve temizleme hizmetleri vermekteyiz. Arızalanan cihazlarının sorunları genelde yaşam alanlarınızda çözülmektedir. Uzman kadromuz cihazlarınızda ki sorunların evinizde çözülmemesi durumunda sizlerin onayı ile servis merkezine alınması sağlamakta ve en kısa sürede arızalı cihazlarınız atölyemizde tamir edilmektedir. Regal Servisi olarak Samsun Merkez bölgelerinde servis araçlarımız her daim hazır bulunmaktadır.

Regal Servis Telefon Numarası

Samsun Regal Teknik Servis Telefon Numarası: 444 7 636. Servisimizi 7/24 Arayabilirsiniz.

Garantili Atakum Regal Servisi

Servisimizin değiştirmiş olduğu parçalar tarafımızdan 1 yıl garantili kapsamındadır. 1 yıl içerisinde aynı parçadan kaynaklanan arızalarda ücretsiz olarak parça değişimi yapılmaktadır.

Atakum Regal Servisi Servis Ücreti Ne kadar?

Servis ücretlerimiz yıllık bilançoya ve piyasada giderlerine göre her yıl değişiklik göstermekedir.. 444 7 636 çağrı merkezimizi arayıp servis ücretlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Atakum Regal Klima Servisi

Samsun Atakum Regal Klima Servisi hizmetlerimizden klima montaj, klima tamir , klima yer değiştirme ve klima bakım işlemleri yapılmaktadır. Samsun bölgesi klima için talepleriniz ve arızalı  klimalarınız çağrı merkezimizden randevu talep edebilirsiniz.

Atakum Regal Klima Tamiri

Regal Klima Tamiri işlemleri servisimiz güvencesiyle garantili olarak yapılmaktadır. Regal Klima Arızaları ve yer değiştirme işlemleri alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Regal Klima Tamiri Esnasında Parça Değiştirmek Gerekirse, Orijinal Parça İle Değiştirilmektedir.

Atakum Regal Kombi Servisi

Samsun Atakum Regal Kombi Servisi hizmetimizi, Atakum bölgesinde, bakım ihtiyacı olan , petek temizleme işlemlerinde ve arızalanan kombiler İçin servis desteği sağlamaktayız.

Atakum Regal Kombi Tamiri

Regal Kombi Tamiri alanında kurumsal güvenceyle hizmet veren firmamız garantili olarak tamir hizmeti sağlamaktadır , Kombi arızaları için gerekli işlemler profesyonel teknik ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. kombi tamiri işlemlerinde değiştirilen parçalar  orijinal parça ile değiştirilmekte olup, 1 yıl garantimiz altındadır.

Atakum Regal Buzdolabı Servisi

Samsun Atakum Regal Buzdolabı Servisi olarak, Atakum bölgesinde, arızalanan Regal buzdolabları için servis hizmeti vermekteyiz.

Atakum Regal Buzdolabı Tamiri

Regal Buzdolabı Tamiri işlemleri alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır, Regal buzdolabı arızalarının başında kompresör arızası gelmekte olup , sıfır orjinal kompresörler ile arızalı motorlar değiştirilmektedir. Regal Buzdolabı Tamiri esnasında değişmesi gereken parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir.

 

Atakum Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Samsun Atakum Regal Çamaşır Makinesi Servisi olarak, Atakum bölgesinde, arızalanan Regal çamaşır makineleri için servis hizmeti vermekteyiz.

Atakum Regal Çamaşır Makinesi Tamiri

Regal Çamaşır Makinesi Tamiri işlemleri alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır, Regal Çamaşır Makinesi arızalarının başında kompresör arızası gelmekte olup , sıfır orjinal kompresörler ile arızalı motorlar değiştirilmektedir. Regal Çamaşır Makinesi Tamiri esnasında değişmesi gereken parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir.

Atakum Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Samsun Atakum Regal Bulaşık Makinesi Servisi olarak, Atakum bölgesinde, arızalanan Regal Bulaşık Makinesileri için servis hizmeti vermekteyiz.

Atakum Regal Buzdolabı Tamiri

Regal Bulaşık Makinesi Tamiri işlemleri alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır, Regal Bulaşık Makinesi arızalarının başında kompresör arızası gelmekte olup , sıfır orijinal kompresörler ile arızalı motorlar değiştirilmektedir. Regal Bulaşık Makinesi Tamiri esnasında değişmesi gereken parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir.

Atakum Regal Beyaz Eşya Servisi

Samsun Atakum Regal Beyaz Eşya Servisi olarak, Atakum bölgesinde,  buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve buzdolabı beyaz eşyalarının tamirinde servis hizmeti sunmaktayız.

Atakum Regal Beyaz Eşya Tamiri

Regal Beyaz Eşya Tamiri için servisimizden destek almak en doğru tercih,Çünkü  Regal beyaz eşya arızaları için konularında uzman, konuya hakim ve uzmanlık belgeleri almış ekipler ile servis hizmeti veriyoruz. Regal beyaz eşya tamiri sırasında parça gereksinimleri, orjinal parça ile değiştirilmektedir.

Firmamız sitemizde adı geçen veya logosu bulunan markalardan bağımsız özel teknik servis hizmeti vermektedir. FujiPlus ve Emko markalarında YETKİLİ SERVİS hizmeti sunmaktadır.

Servis Merkezinden randevu almak için  444 7 636

Call Now Button444 7 636