YTS SERVİS MERKEZİ

Bize Ulaşın

SAMSUN BÖLGESİ TEKNİK SERVİS

Arızalı Beyaz Eşya Kombi & Klimalar için

Müşteri Temsilcilerimiz ile

İletişime Geçiniz

444 7 636

Bosch Teknik Servis

Orjinal Parça Değişimi

Samsun Teknik Servis olarak orjinal parça kullanmaktayız.

7/24 Destek

Parça Servis Garantisi

Samsun Teknik Servis’te değişimi yapılan parçalar 1 yıl garantilidir.

İkame Ürün

İmkanı

Atolye kararı verilen cihazlarınızın yerine ikame ürün imkanı.

Bosch Servisi

 Genel servisimiz Bosch marka kombi , klima ve beyaz eşya cihazları teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Hemen hemen her bölgede bulunan servis araçlarımız ile sizlere gün içerisinde servis imkanı sunmaktayız. Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Kurutma Makinesi, Kombi , Klima ürünlerde bakım , tamir ve temizleme hizmetleri vermekteyiz. Arızalanan cihazlarının sorunları genelde yaşam alanlarınızda çözülmektedir. Uzman kadromuz cihazlarınızda ki sorunların evinizde çözülmemesi durumunda sizlerin onayı ile servis merkezine alınması sağlamakta ve en kısa sürede arızalı cihazlarınız atölyemizde tamir edilmektedir. Bosch Servisi olarak Merkez bölgelerinde servis araçlarımız her daim hazır bulunmaktadır.

Bosch Servis Telefon Numarası

Bosch Teknik Servis Telefon Numarası: 444 7 636. Servisimizi 7/24 Arayabilirsiniz.

Garantili Bosch Servisi

Servisimizin değiştirmiş olduğu parçalar tarafımızdan 1 yıl garantili kapsamındadır. 1 yıl içerisinde aynı parçadan kaynaklanan arızalarda ücretsiz olarak parça değişimi yapılmaktadır.

Bosch Servisi Servis Ücreti Ne kadar?

Servis ücretlerimiz yıllık bilançoya ve piyasada giderlerine göre her yıl değişiklik göstermekedir.. 444 7 636 çağrı merkezimizi arayıp servis ücretlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bosch Klima Servisi

Bosch Klima Servisi hizmetlerimizden klima montaj, klima tamir , klima yer değiştirme ve klima bakım işlemleri yapılmaktadır. bölgesi klima için talepleriniz ve arızalı  klimalarınız çağrı merkezimizden randevu talep edebilirsiniz.

Bosch Klima Tamiri

Bosch Klima Tamiri işlemleri servisimiz güvencesiyle garantili olarak yapılmaktadır. Bosch Klima Arızaları ve yer değiştirme işlemleri alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Bosch Klima Tamiri Esnasında Parça Değiştirmek Gerekirse, Orijinal Parça İle Değiştirilmektedir.

Bosch Kombi Servisi

Bosch Kombi Servisi hizmetimizi,  bölgesinde, bakım ihtiyacı olan , petek temizleme işlemlerinde ve arızalanan kombiler İçin servis desteği sağlamaktayız.

Bosch Kombi Tamiri

Bosch Kombi Tamiri alanında kurumsal güvenceyle hizmet veren firmamız garantili olarak tamir hizmeti sağlamaktadır , Kombi arızaları için gerekli işlemler profesyonel teknik ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. kombi tamiri işlemlerinde değiştirilen parçalar  orijinal parça ile değiştirilmekte olup, 1 yıl garantimiz altındadır.

Bosch Buzdolabı Servisi

Bosch Buzdolabı Servisi olarak, bölgesinde, arızalanan Bosch buzdolabları için servis hizmeti vermekteyiz.

Bosch Buzdolabı Tamiri

Bosch Buzdolabı Tamiri işlemleri alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır, Bosch buzdolabı arızalarının başında kompresör arızası gelmekte olup , sıfır orjinal kompresörler ile arızalı motorlar değiştirilmektedir. Bosch Buzdolabı Tamiri esnasında değişmesi gereken parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir.

 

Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Bosch Çamaşır Makinesi Servisi olarak, bölgesinde, arızalanan Bosch çamaşır makineleri için servis hizmeti vermekteyiz.

Bosch Çamaşır Makinesi Tamiri

Bosch Çamaşır Makinesi Tamiri işlemleri alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır, Bosch Çamaşır Makinesi arızalarının başında kompresör arızası gelmekte olup , sıfır orjinal kompresörler ile arızalı motorlar değiştirilmektedir. Bosch Çamaşır Makinesi Tamiri esnasında değişmesi gereken parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir.

Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Bosch Bulaşık Makinesi Servisi olarak, bölgesinde, arızalanan Bosch Bulaşık Makinesileri için servis hizmeti vermekteyiz.

Bosch Buzdolabı Tamiri

Bosch Bulaşık Makinesi Tamiri işlemleri alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır, Bosch Bulaşık Makinesi arızalarının başında kompresör arızası gelmekte olup , sıfır orijinal kompresörler ile arızalı motorlar değiştirilmektedir. Bosch Bulaşık Makinesi Tamiri esnasında değişmesi gereken parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir.

Bosch Beyaz Eşya Servisi

Bosch Beyaz Eşya Servisi olarak,  bölgesinde,  buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve buzdolabı beyaz eşyalarının tamirinde servis hizmeti sunmaktayız.

Bosch Beyaz Eşya Tamiri

Bosch Beyaz Eşya Tamiri için servisimizden destek almak en doğru tercih,Çünkü  Bosch beyaz eşya arızaları için konularında uzman, konuya hakim ve uzmanlık belgeleri almış ekipler ile servis hizmeti veriyoruz. Bosch beyaz eşya tamiri sırasında parça gereksinimleri, orjinal parça ile değiştirilmektedir.

Samsun Bosch Servisi

Atakum Bosch Servisi

İlkadım Bosch Servisi

Canik Bosch Servisi

Tekkeköy Bosch Servisi

 

 

 

 

Firmamız sitemizde adı geçen veya logosu bulunan markalardan bağımsız özel teknik servis hizmeti vermektedir. FujiPlus ve Emko markalarında YETKİLİ SERVİS hizmeti sunmaktadır.

Servis Merkezinden randevu almak için  444 7 636

Call Now Button444 7 636