Kişisel Veri Aydınlatma
Beyaz Eşya, Kombi, Klima Servisi
Samsun Özel Servis Hizmeti.

7/24 ÇAĞRI MERKEZİ
444 7 636


★ Aynı Gün İçinde Servis Hizmeti

★ 7/24 Aktif Çağrı Merkezi

★ Eğitimli Uzman Kadro


Biz Kimiz


Yılların katmış olduğu tecrübeler ve kurumumuzun yapmış olduğu AR-GE çalışmaları ile sizlerin ev, ofis yada herhangi bir amaçla kullandığı yaşam alanlarındaki, beyaz eşya, kombi, klima vb ürünlerinizde oluşan arızaların çözüm merkezi.

Destek Kaydı

Cihazlarının için her türlü görüş, soru ve önerileriniz için çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek destek kaydı oluşturabilirsiniz.

Canlı Destek

Cihazlarınızdan oluşan sorunlar için görsek destek almak için ya da soru sormak için whatshap hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Mobil Ekip

Acil durumlarınızda sizlerin cihazlarındaki arızaları çözmek için size en yakın mobil ekibimiz ile hizmet sağlıyoruz.

Çözüm Merkezi

Cihazlarınızın arızaya düşmesi durumunda oluşan hata kodları için destek talebi alabilir bireysel olacak çözüm bulabilirsiniz.

Orjinal Parça

Tarafımızdan değiştirilen tüm parçalar 1 YIL servis garantili olup, yapılan işcilik ve revize işlemleri garanti dahilindedir.

NE IS YAPIYORUZ.


"Mükemmellik, eklenecek bir şey olmadığında değil, çıkarılacak bir şey olmadığında başarılır."

Beyaz Eşya ServisiBuzdolabı, Çamaşır Makinesi , Bulaşık Makinesi ve Kurutma Makinesi arızalarında orjinal parça değişimi ve garantili işcilik ile çözümler sunuyoruz.

Kombi ServisiDoğalgazlı Hermatik Kombi, Yoguşmalı Kombi ve Hermatik Şohbenleriniz için bakım , temizleme ve arıza işlemlerinde Sertifikalı personeller ile çözüm merkezi.

Klima ServisiKonforlu yaşamın kaynağı klimalar için yer değiştirme , montaj , klima temizleme ve arıza onarımlarında kurumsal resmi hizmet merkezi.

Süpürge ServisiAdresimizde süpürge onarımına ek olarak adresinizden de teslim alarak süpürge tamir hizmeti sunuyoruz.

Hizmetlerimiz


YTS Teknik Servis olarak, Garantisi bitmiş tüm beyaz eşya, kombi, klima, süpürge ve fırın arızalarınız için firmamızdan servis hizmeti talep edebilirsiniz.Ayrıca Klima montaj, kombi montaj , ankastre montaj, ocak dönüşümü ve kombi petek temizleme hizmeti vermekteyiz.

ONLiNE RANDEVU OLUSTUR

ADRESLERIMIZ

Adres Bilgilerimiz :

Yeni Mahalle Mahallesi 3077 Sokak No: 17/B

Gül Sitesi B Blok Atakum, Samsun

Türkiye

Telefon: 0(362) 437 17 75

Fax: 444 7 636

Çağrı Merkezi: 444 7 636

Email: info[at]ytsservis.com

Follow on: Facebook, Twitter