YTS SERVİS MERKEZİ

Bize Ulaşın

SAMSUN BÖLGESİ TEKNİK SERVİS

Arızalı Beyaz Eşya Kombi & Klimalar için

Müşteri Temsilcilerimiz ile

İletişime Geçiniz

444 7 636

Buderus Servisi

Orjinal Parça Değişimi

Samsun Teknik Servis olarak orjinal parça kullanmaktayız.

7/24 Destek

Parça Servis Garantisi

Samsun Teknik Servis’te değişimi yapılan parçalar 1 yıl garantilidir.

İkame Ürün

İmkanı

Atolye kararı verilen cihazlarınızın yerine ikame ürün imkanı.

Canik Buderus Servisi

Canik geneline Buderus marka kombi , klima ve beyaz eşya cihazları teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Hemen hemen her bölgede bulunan servis araçlarımız ile sizlere gün içerisinde servis imkanı sunmaktayız. Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Kurutma Makinesi, Kombi , Klima ürünlerde bakım , tamir ve temizleme hizmetleri vermekteyiz. Arızalanan cihazlarının sorunları genelde yaşam alanlarınızda çözülmektedir. Uzman kadromuz cihazlarınızda ki sorunların evinizde çözülmemesi durumunda sizlerin onayı ile servis merkezine alınması sağlamakta ve en kısa sürede arızalı cihazlarınız atölyemizde tamir edilmektedir. Buderus Servisi olarak Canik Merkez bölgelerinde servis araçlarımız her daim hazır bulunmaktadır.

Buderus Servis Telefon Numarası

Canik Buderus Teknik Servis Telefon Numarası: 444 7 636. Servisimizi 7/24 Arayabilirsiniz.

Garantili Canik Buderus Servisi

Servisimizin değiştirmiş olduğu parçalar tarafımızdan 1 yıl garantili kapsamındadır. 1 yıl içerisinde aynı parçadan kaynaklanan arızalarda ücretsiz olarak parça değişimi yapılmaktadır.

Canik Buderus Servisi Servis Ücreti Ne kadar?

Servis ücretlerimiz yıllık bilançoya ve piyasada giderlerine göre her yıl değişiklik göstermekedir.. 444 7 636 çağrı merkezimizi arayıp servis ücretlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Canik Buderus Klima Servisi

Canik  Buderus Klima Servisi hizmetlerimizden klima montaj, klima tamir , klima yer değiştirme ve klima bakım işlemleri yapılmaktadır. Canik bölgesi klima için talepleriniz ve arızalı  klimalarınız çağrı merkezimizden randevu talep edebilirsiniz.

Canik Buderus Klima Tamiri

Buderus Klima Tamiri işlemleri servisimiz güvencesiyle garantili olarak yapılmaktadır. Buderus Klima Arızaları ve yer değiştirme işlemleri alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Buderus Klima Tamiri Esnasında Parça Değiştirmek Gerekirse, Orijinal Parça İle Değiştirilmektedir.

Canik Buderus Kombi Servisi

Canik Buderus Kombi Servisi hizmetimizi, Canik bölgesinde, bakım ihtiyacı olan , petek temizleme işlemlerinde ve arızalanan kombiler İçin servis desteği sağlamaktayız.

Canik Buderus Kombi Tamiri

Buderus Kombi Tamiri alanında kurumsal güvenceyle hizmet veren firmamız garantili olarak tamir hizmeti sağlamaktadır , Kombi arızaları için gerekli işlemler profesyonel teknik ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. kombi tamiri işlemlerinde değiştirilen parçalar  orijinal parça ile değiştirilmekte olup, 1 yıl garantimiz altındadır.

Canik Buderus Klima Temizleme

Buderus Klima Temizleme  firması olarak, bölgesinde periyodik  Buderus klima temizleme için servis hizmeti vermekteyiz.

Canik Buderus Kombi Petek Temizleme

Canik Buderus Kombi ve Petek Temizleme  işlemleri alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır, Buderus kombi bakım ve petek temizleme işlerinin başında yanma odası temizleme, fan temizliği ve genleşme tankının hava dengelemesi olup , parça değişimlerinde sıfır yedek parçalar  ile arızalı parçalar değiştirilmektedir. Buderus Kombi Tamiri esnasında değişmesi gereken parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir.

Canik Buderus Kombi Klima Servisi

Buderus Kombi Klima Tamiri için servisimizden destek almak en doğru tercih,Çünkü  Buderus kombi veya klima arızaları için konularında uzman, konuya hakim ve uzmanlık belgeleri almış ekipler ile servis hizmeti veriyoruz. Buderus kombi klima tamiri sırasında parça gereksinimleri, orjinal parça ile değiştirilmektedir.

Firmamız sitemizde adı geçen veya logosu bulunan markalardan bağımsız özel teknik servis hizmeti vermektedir. FujiPlus ve Emko markalarında YETKİLİ SERVİS hizmeti sunmaktadır.

Servis Merkezinden randevu almak için  444 7 636

Call Now Button444 7 636