YTS SERVİS MERKEZİ

Bize Ulaşın

SAMSUN BÖLGESİ TEKNİK SERVİS

Arızalı Beyaz Eşya Kombi & Klimalar için

Müşteri Temsilcilerimiz ile

İletişime Geçiniz

444 7 636

Çarşamba Bölge Servis

Orjinal Parça Değişimi

Samsun Teknik Servis olarak orjinal parça kullanmaktayız.

7/24 Destek

Parça Servis Garantisi

Samsun Teknik Servis’te değişimi yapılan parçalar 1 yıl garantilidir.

İkame Ürün

İmkanı

Atolye kararı verilen cihazlarınızın yerine ikame ürün imkanı.

Çarşamba  Teknik Servisi

Çarşamba geneline kombi , klima ve beyaz eşya cihazları teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Hemen hemen her bölgede bulunan servis araçlarımız ile sizlere gün içerisinde servis imkanı sunmaktayız. Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Kurutma Makinesi, Kombi , Klima ürünlerde bakım , tamir ve temizleme hizmetleri vermekteyiz. Arızalanan cihazlarının sorunları genelde yaşam alanlarınızda çözülmektedir. Uzman kadromuz cihazlarınıdaki sorunların evinizde çözülmemesi durumunda sizlerin onayı ile servis merkezine alınması sağlamakta ve en kısa sürede arızalı cihazlarınız atölyemizde tamir edilmektedir. Çarşamba Merkez bölgelerinde servis araçlarımız her daim hazır bulunmaktadır.

Çarşamba Teknik Servis Telefon Numarası

Çarşamba Teknik Servis Telefon Numarası: 444 7 636. Servisimizi 7/24 Arayabilirsiniz.

Garantili Çarşamba Teknik Servis

Servisimizin değiştirmiş olduğu parçalar tarafımızdan 1 yıl garantili kapsamındadır. 1 yıl içerisinde aynı parçadan kaynaklanan arızalarda ücretsiz olarak parça değişimi yapılmaktadır.

Çarşamba Teknik Servisimizin Servis Ücreti Ne kadar?

Servis ücretlerimiz yıllık plançoya ve piyada giderlerine göre her yıl değişiklik göstermekedir.. 444 7 636 çağrı merkezimizi arayıp servis ücretlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çarşamba Buzdolabı Servisi

Çarşamba Buzdolabı Servisi olarak, Çarşamba bölgesinde, arızalanan Buzdolabları için servis hizmeti vermekteyiz.

Çarşamba Buzdolabı Tamiri

Buzdolabı Tamiri işlemleri alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır, Buzdolabı arızalarının başında kompresör arızası gelmekte olup , sıfır orjinal kompresörler ile arızalı motorlar değiştirilmektedir. Buzdolabı Tamiri esnasında değişmesi gereken parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir.

Çarşamba Çamaşır Makinesi Servisi

Çarşamba Çamaşır Makinesi Servisi olarak, Çarşamba bölgesinde, arızalanan Çamaşır Makineleri için servis hizmeti vermekteyiz.

Çarşamba Çamaşır Makinesi Tamiri

Çamaşır Makinesi Tamiri işlemleri alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır, Çamaşır Makinesi arızalarının başında kompresör arızası gelmekte olup , sıfır orjinal kompresörler ile arızalı motorlar değiştirilmektedir. Çamaşır Makinesi Tamiri esnasında değişmesi gereken parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir.

Çarşamba Bulaşık Makinesi Servisi

Çarşamba Bulaşık Makinesi Servisi olarak, Çarşamba bölgesinde, arızalanan Bulaşık Makinesileri için servis hizmeti vermekteyiz.

Çarşamba Buzdolabı Tamiri

Bulaşık Makinesi Tamiri işlemleri alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır, Bulaşık Makinesi arızalarının başında kompresör arızası gelmekte olup , sıfır orijinal kompresörler ile arızalı motorlar değiştirilmektedir. Bulaşık Makinesi Tamiri esnasında değişmesi gereken parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir.

Çarşamba Beyaz Eşya Servisi

Çarşamba Beyaz Eşya Servisi olarak, Çarşamba bölgesinde,  buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve buzdolabı beyaz eşyalarının tamirinde servis hizmeti sunmaktayız.

Çarşamba Beyaz Eşya Tamiri

Beyaz Eşya Tamiri için servisimizden destek almak en doğru tercih,Çünkü  beyaz eşya arızaları için konularında uzman, konuya hakim ve uzmanlık belgeleri almış ekipler ile servis himeti veriyoruz. beyaz eşya tamiri sırasında parça gereksinimleri, orjinal parça ile değiştirilmektedir.

Çarşamba Kombi Servisi

Çarşamba Kombi Servisi hizmetimizi, Çarşamba bölgesinde, bakım ihtiyacı olan , petek temizleme işlemlerinde ve arızalanan kombiler İçin servis desteği sağlamaktayız.

Çarşamba Kombi Tamiri

Kombi Tamiri alanında kurumsal güvenceyle hizmet veren firmamız garantili olarak tamir hizmeti sağlamaktadır , Kombi arızaları için gerekli işlemler profesyonel teknik ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. kombi tamiri işlemlerinde değiştirilen parçalar  orijinal parça ile değiştirilmekte olup, 1 yıl garantimiz altındadır.

Çarşamba Klima Servisi

Çarşamba Klima Servisi hizmetlerimizden klima montaj, klima tamir , klima yer değiştirme ve klima bakım işlemleri yapılmaktadır. Çarşamba bölgesi klima için talepleriniz ve arızalı  klimalarınız çağrı merkezimizden randevu talep edebilirsiniz.

Çarşamba Klima Tamiri

Klima Tamiri işlemleri servisimiz güvencesiyle garantili olarak yapılmaktadır. Klima Arızaları ve yer değiştirme işlemleri alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Klima Tamiri Esnasında Parça Değiştirmek Gerekirse, Orijinal Parça İle Değiştirilmektedir.

 

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Çarşamba Arçelik servisi, Çarşamba Beko Servisi, Çarşamba Bosch servisi , Çarşamba Siemens servisi , Çarşamba Profilo servisi, Çarşamba Altus servisi, Çarşamba Ariston servisi, Çarşamba Vestel servisi, Çarşamba Regal servisi, Çarşamba Buderus servisi, Çarşamba Baymak servisi, Çarşamba Demirdöküm servisi, Çarşamba Eca servisi, Çarşamba Vaillant servisi, Çarşamba Viessmann servisi, Çarşamba Ferroli servisi, Çarşamba Protherm servisi,

 

 

Firmamız sitemizde adı geçen veya logosu bulunan markalardan bağımsız özel teknik servis hizmeti vermektedir. FujiPlus ve Emko markalarında YETKİLİ SERVİS hizmeti sunmaktadır.

Servis Merkezinden randevu almak için  444 7 636

Call Now Button444 7 636