YTS SERVİS MERKEZİ

Bize Ulaşın

SAMSUN BÖLGESİ TEKNİK SERVİS

Bakım ve Arızalı Kombi & Klimalar için

Müşteri Temsilcilerimiz ile

İletişime Geçiniz

444 7 636

Samsun Servisi

Orjinal Parça Değişimi

Samsun Teknik Servis olarak orjinal parça kullanmaktayız.

7/24 Destek

Parça Servis Garantisi

Samsun Teknik Servis’te değişimi yapılan parçalar 1 yıl garantilidir.

İkame Ürün

İmkanı

Atolye kararı verilen cihazlarınızın yerine ikame ürün imkanı.

Protherm Servisi

 Genel servisimiz Protherm marka kombi , klima  cihazları teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Hemen hemen her bölgede bulunan servis araçlarımız ile sizlere gün içerisinde servis imkanı sunmaktayız. Kombi , Klima ürünlerde bakım , tamir ve temizleme hizmetleri vermekteyiz. Arızalanan cihazlarının sorunları genelde yaşam alanlarınızda çözülmektedir. Uzman kadromuz cihazlarınızda ki sorunların evinizde çözülmemesi durumunda sizlerin onayı ile servis merkezine alınması sağlamakta ve en kısa sürede arızalı cihazlarınız atölyemizde tamir edilmektedir. Protherm Servisi olarak Merkez bölgelerinde servis araçlarımız her daim hazır bulunmaktadır.

Protherm Servis Telefon Numarası

Protherm Teknik Servis Telefon Numarası: 444 7 636. Servisimizi 7/24 Arayabilirsiniz.

Garantili Protherm Servisi

Servisimizin değiştirmiş olduğu parçalar tarafımızdan 1 yıl garantili kapsamındadır. 1 yıl içerisinde aynı parçadan kaynaklanan arızalarda ücretsiz olarak parça değişimi yapılmaktadır.

Protherm Servisi Servis Ücreti Ne kadar?

Servis ücretlerimiz yıllık bilançoya ve piyasada giderlerine göre her yıl değişiklik göstermekedir.. 444 7 636 çağrı merkezimizi arayıp servis ücretlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Protherm Klima Servisi

Protherm Klima Servisi hizmetlerimizden klima montaj, klima tamir , klima yer değiştirme ve klima bakım işlemleri yapılmaktadır. bölgesi klima için talepleriniz ve arızalı  klimalarınız çağrı merkezimizden randevu talep edebilirsiniz.

Protherm Klima Tamiri

Protherm Klima Tamiri işlemleri servisimiz güvencesiyle garantili olarak yapılmaktadır. Protherm Klima Arızaları ve yer değiştirme işlemleri alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Protherm Klima Tamiri Esnasında Parça Değiştirmek Gerekirse, Orijinal Parça İle Değiştirilmektedir.

Protherm Kombi Servisi

Protherm Kombi Servisi hizmetimizi,  bölgesinde, bakım ihtiyacı olan , petek temizleme işlemlerinde ve arızalanan kombiler İçin servis desteği sağlamaktayız.

Protherm Kombi Tamiri

Protherm Kombi Tamiri alanında kurumsal güvenceyle hizmet veren firmamız garantili olarak tamir hizmeti sağlamaktadır , Kombi arızaları için gerekli işlemler profesyonel teknik ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. kombi tamiri işlemlerinde değiştirilen parçalar  orijinal parça ile değiştirilmekte olup, 1 yıl garantimiz altındadır.

Protherm Klima Temizleme

Protherm Klima Temizleme  firması olarak, bölgesinde periyodik  Protherm klima temizleme için servis hizmeti vermekteyiz.

Protherm Kombi Petek Temizleme

Protherm Kombi ve Petek Temizleme  işlemleri alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır, Protherm kombi bakım ve petek temizleme işlerinin başında yanma odası temizleme, fan temizliği ve genleşme tankının hava dengelemesi olup , parça değişimlerinde sıfır yedek parçalar  ile arızalı parçalar değiştirilmektedir. Protherm Kombi Tamiri esnasında değişmesi gereken parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir.

 

Protherm Kombi Klima Servisi

Protherm Kombi Klima Tamiri için servisimizden destek almak en doğru tercih,Çünkü  Protherm kombi veya klima arızaları için konularında uzman, konuya hakim ve uzmanlık belgeleri almış ekipler ile servis hizmeti veriyoruz. Protherm kombi klima tamiri sırasında parça gereksinimleri, orjinal parça ile değiştirilmektedir.

Samsun Protherm Servisi

Atakum Protherm Servisi

İlkadım Protherm Servisi

Canik Protherm Servisi

Tekkeköy Protherm Servisi

 

 

 

 

Firmamız sitemizde adı geçen veya logosu bulunan markalardan bağımsız özel teknik servis hizmeti vermektedir. FujiPlus ve Emko markalarında YETKİLİ SERVİS hizmeti sunmaktadır.

Servis Merkezinden randevu almak için  444 7 636

Call Now Button444 7 636