YTS SERVİS MERKEZİ

Bize Ulaşın

SAMSUN BÖLGESİ TEKNİK SERVİS

Arızalı Beyaz Eşya Kombi & Klimalar için

Müşteri Temsilcilerimiz ile

İletişime Geçiniz

444 7 636

Arçelik Servisi

Orjinal Parça Değişimi

Samsun Teknik Servis olarak orjinal parça kullanmaktayız.

7/24 Destek

Parça Servis Garantisi

Samsun Teknik Servis’te değişimi yapılan parçalar 1 yıl garantilidir.

İkame Ürün

İmkanı

Atolye kararı verilen cihazlarınızın yerine ikame ürün imkanı.

Samsun Arçelik Servisi

Samsun geneline Arçelik marka kombi , klima ve beyaz eşya cihazları teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Hemen hemen her bölgede bulunan servis araçlarımız ile sizlere gün içerisinde servis imkanı sunmaktayız. Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Kurutma Makinesi, Kombi , Klima ürünlerde bakım , tamir ve temizleme hizmetleri vermekteyiz. Arızalanan cihazlarının sorunları genelde yaşam alanlarınızda çözülmektedir. Uzman kadromuz cihazlarınızda ki sorunların evinizde çözülmemesi durumunda sizlerin onayı ile servis merkezine alınması sağlamakta ve en kısa sürede arızalı cihazlarınız atölyemizde tamir edilmektedir. Arçelik Servisi olarak Samsun Merkez bölgelerinde servis araçlarımız her daim hazır bulunmaktadır.

Arçelik Servis Telefon Numarası

Samsun Arçelik Teknik Servis Telefon Numarası: 444 7 636. Servisimizi 7/24 Arayabilirsiniz.

Garantili Samsun Arçelik Servisi

Servisimizin değiştirmiş olduğu parçalar tarafımızdan 1 yıl garantili kapsamındadır. 1 yıl içerisinde aynı parçadan kaynaklanan arızalarda ücretsiz olarak parça değişimi yapılmaktadır.

Samsun Arçelik Servisi Servis Ücreti Ne kadar?

Servis ücretlerimiz yıllık bilançoya ve piyasada giderlerine göre her yıl değişiklik göstermekedir.. 444 7 636 çağrı merkezimizi arayıp servis ücretlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Samsun Arçelik Klima Servisi

Samsun  Arçelik Klima Servisi hizmetlerimizden klima montaj, klima tamir , klima yer değiştirme ve klima bakım işlemleri yapılmaktadır. Samsun bölgesi klima için talepleriniz ve arızalı  klimalarınız çağrı merkezimizden randevu talep edebilirsiniz.

Samsun Arçelik Klima Tamiri

Arçelik Klima Tamiri işlemleri servisimiz güvencesiyle garantili olarak yapılmaktadır. Arçelik Klima Arızaları ve yer değiştirme işlemleri alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Arçelik Klima Tamiri Esnasında Parça Değiştirmek Gerekirse, Orijinal Parça İle Değiştirilmektedir.

Samsun Arçelik Kombi Servisi

Samsun Arçelik Kombi Servisi hizmetimizi, Samsun bölgesinde, bakım ihtiyacı olan , petek temizleme işlemlerinde ve arızalanan kombiler İçin servis desteği sağlamaktayız.

Samsun Arçelik Kombi Tamiri

Arçelik Kombi Tamiri alanında kurumsal güvenceyle hizmet veren firmamız garantili olarak tamir hizmeti sağlamaktadır , Kombi arızaları için gerekli işlemler profesyonel teknik ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. kombi tamiri işlemlerinde değiştirilen parçalar  orijinal parça ile değiştirilmekte olup, 1 yıl garantimiz altındadır.

Samsun Arçelik Buzdolabı Servisi

Samsun Arçelik Buzdolabı Servisi olarak, Samsun bölgesinde, arızalanan Arçelik buzdolabları için servis hizmeti vermekteyiz.

Samsun Arçelik Buzdolabı Tamiri

Arçelik Buzdolabı Tamiri işlemleri alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır, Arçelik buzdolabı arızalarının başında kompresör arızası gelmekte olup , sıfır orjinal kompresörler ile arızalı motorlar değiştirilmektedir. Arçelik Buzdolabı Tamiri esnasında değişmesi gereken parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir.

 

Samsun Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Samsun Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi olarak, Samsun bölgesinde, arızalanan Arçelik çamaşır makineleri için servis hizmeti vermekteyiz.

Samsun Arçelik Çamaşır Makinesi Tamiri

Arçelik Çamaşır Makinesi Tamiri işlemleri alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır, Arçelik Çamaşır Makinesi arızalarının başında kompresör arızası gelmekte olup , sıfır orjinal kompresörler ile arızalı motorlar değiştirilmektedir. Arçelik Çamaşır Makinesi Tamiri esnasında değişmesi gereken parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir.

Samsun Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Samsun Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi olarak, Samsun bölgesinde, arızalanan Arçelik Bulaşık Makinesileri için servis hizmeti vermekteyiz.

Samsun Arçelik Buzdolabı Tamiri

Arçelik Bulaşık Makinesi Tamiri işlemleri alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır, Arçelik Bulaşık Makinesi arızalarının başında kompresör arızası gelmekte olup , sıfır orijinal kompresörler ile arızalı motorlar değiştirilmektedir. Arçelik Bulaşık Makinesi Tamiri esnasında değişmesi gereken parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir.

Samsun Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Samsun Arçelik Beyaz Eşya Servisi olarak, Samsun bölgesinde,  buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve buzdolabı beyaz eşyalarının tamirinde servis hizmeti sunmaktayız.

Samsun Arçelik Beyaz Eşya Tamiri

Arçelik Beyaz Eşya Tamiri için servisimizden destek almak en doğru tercih,Çünkü  Arçelik beyaz eşya arızaları için konularında uzman, konuya hakim ve uzmanlık belgeleri almış ekipler ile servis hizmeti veriyoruz. Arçelik beyaz eşya tamiri sırasında parça gereksinimleri, orjinal parça ile değiştirilmektedir.

arçelik samsun servis için firma mı arıyorsunuz
arçelik yetkili servis samsun için fabrika merkez servisine ulaşmanız gerekmektedir
arçelik samsun yetkili servis için arçeliğin çağrı merkezini aramanız gerekmektedir. bizler özel servis olarak
samsun arçelik servisi hizmeti veriyoruz. Aynı gün çözüm ekonomik fiyatlar ile Atakum merkezi firmamıza
samsun arçelik servis özel olarak ulaşabilirsiniz.
arçelik samsun bölgesinde hizmet veren kurumsal bir firmadır ve bizlerde beyaz eşyalarına özel tamir servisi vermekteyiz.
samsun arçelik servis için özel mi yoksa yetkili mi soruna siz kendiniz cevap verebilirsiniz.
arçelik servis samsun merkez ilçelerine hizmet sağlamaktadır.
samsun arçelik için ulaşabileceğiniz bir çok numara bulunmaktadır. ister özel servis olarak bizlere isterseniz
samsun arçelik yetkili servis için fabrika çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.
samsun arçelik servisi telefon numarası olarak 444 lü hattımızdan destek alabilir ve arıza randevu için
samsun arçelik servis numarası üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Firmamız sitemizde adı geçen veya logosu bulunan markalardan bağımsız özel teknik servis hizmeti vermektedir. FujiPlus ve Emko markalarında YETKİLİ SERVİS hizmeti sunmaktadır.

Servis Merkezinden randevu almak için  444 7 636

Call Now Button444 7 636