Servis Bölgelerimiz

Home / Servis Bölgelerimiz

Servis Hizmet Bölgelerimiz

Samsun bölgesinde arızalanan cihazlarınızın için Teknik Servis Hizmeti vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek adına ilçenizde bir servis aracımız hazırda bulundurmaktayız. Sizlere daha hızlı hizmet vermek için yaptığımız bu çalışma ile çoğu arızalarını aynı gün sonuçlandırıyoruz. Gerekli olmadığı müddetçe atolyeye cihaz almamaya çalışıyoruz. Evinizde yapılma imkanı olmayan arızalı cihazlarınızı sizinde onayınız durumunda servis merkezimize getirip tamir ve bakımlarını yapıyoruz.

Servis Bölgelerimiz Telefon Numarası

Servis Merkezimizin Telefon Numarası : 444 7 636 . Servisimizden 7/24 destek alabilir, arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Garantili Servis Hizmeti

Arızalan cihazlarınız servisimizde garantili olarak tamir edilmektedir. Tarafımızdan değiştirilen tüm parçalar 1 yıl garantimiz altındadır. 1 yıl içersinden arızalanması durumdan servisimiz tarafından ücretsiz olarak tekrar değiştirilmektedir.

 

Servis Ücretlerimiz Ne kadar ?

Servis ücretlerimiz piyasadaki yoğun değişiklikten dolayı anı değişim gösterebilmektedir.Bu sebepten 444 7 636 nolu telefonu arayarak güncel servis ücretlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Samsun Servis Merkezi

Samsun Teknik Servis firmamız Samsun merkez bölgesindeki arızalar için servis hizmeti sağlamaktadır.

Tamir Bakım ve Onarı Hizmeti

İlkadım Teknik Servis

İlkadım Teknik Servis olarak  İlkadım ve tüm mahallelerine servis hizmeti sunmaktayız.

Atakum Teknik Servis

Atakum Teknik Servis hizmetimizde Atakum ‘un tüm mahalleleri servis alanımız içerisindedir.

Canik Teknik Servis

Canik Teknik Servis olarak, Canik bölgesine servis hizmeti sağlamaktayız.

Tekkeköy Teknik Servis

Tekkeköy Teknik Servis olarak, bölgenizde ki arızalı beyaz eşya , kombi ve klimalarınıza servis hizmeti sunmaktayız.

Cihazlarınızın Tamiri Kurumsal servisimiz garantisi ve güvencesiyle, arızalar konusunda tecrübeli ve uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Beyaz eşya kombi ve klimaların  tamiri esnasında değiştirilmesi gereken parçalar garantili, orijinal veya biri bir aynı işlevi görecek parça (revizyonlu , orijinal çıkma) olmakta olup tarafımızdan 1 yıl garantilidir.

 

Firmamız sitemizde adı geçen veya logosu bulunan markalardan bağımsız özel teknik servis hizmeti vermektedir. FujiPlus ve Emko markalarında YETKİLİ SERVİS hizmeti sunmaktadır.

 

 

Call Now Button444 7 636