Kombi Servisi

Gelişen teknolojinin getirdikleri yeniliklerle kontrol mekanizmaları güçlenen kombinin bugüne kadar ki en büyük amacı sıcak su elde ektmek ve ısınmayı sağlamaktır. Günümüzde kullanılan doğalgazlı kombiler, daha çok terciih edilmekte ve güvenliği oldukça fazla cihazlardır.Tüm marka dogalgaz kombi ve hermatik şohbenlere hizmet vermekteyiz..

Klima Servisi

Sıcaklara karşı insanlığı icat ettiği kıymetli cihazlardan olan klimalar konforlu yaşam alanının en önemli parçası haline gelmiştir.YTS Teknik olarak her marka klimaya servis hizmeti vermekteyiz. Klima bakımı, klima onarımı, klima yer değiştirme ve klima montaj işlemlerinde yapılan işcilik ve değiştirilen parçalar garantimiz kapsamındadır..

Buzdolabı Servisi

Yaşam alanlarımızın vazgeçilmezi olan buzdolabını bir çok marka üretmektedir.Çalışma prensibleri hemen hemen aynı olan buzdolabıları, bazı konfor seçenekleri ile farklılık göstersede gaz dolaşım sistemi ile çalışmaktadır.Servisimiz her marka buzdolabına hizmet vermekte olup alanında uzman personeller ile hizmet vermektedir.

Çamaşır Makınası Servisi

Günümüzde kg olarak yüksek kapasitelere sahip olan çamaşır makinelerine servis hizmeti vermekteyiz.Her marka çamaşır makinesi tamirinde garantili parça değişimi ve revizyon işlemleri yapılmaktadır.

Bulaşık Makinesi Servisi

Çalışma prensibi olarak karışık bir yapıya sahip gibi görünen bulaşık makineleri 12 kademeye kadar günümüzde tasarlanmıştır. Ev tipi kullanılan bulaşık makinelerine garantili olarak hizmet veren YTS Teknik, yaptığı tüm işlemlerde uzman kadrosu ile çalışmaktadır.

Kurutma Makinası

Corafi konum olarak bir çok ailenin ihtiyaç duymadığı kurutma makineleri genellikle fabrika ortamlarında, işyerlerinde tercih edilmektedir.Çamaşır kurutma makinelerine yıllık bakım , onarım ve tamir işlemleri yapmaktayız.

Elektrikli Süpürge Servisi

Elektrikli süpürgenin ana parçası olan motor çekim güclerine göre watt farkları göstermektedir.Her marka süpürge motoru değişimi ve elektirik süpürge tamiri garantili olarak onarılmaktadır.

Fırın Ocak Servisi

Doğalgazlı ocaklarında üstüne monte edilmesi oluşan fırınlı ocaklarda fırın kategorisinde yer almaya başlamıştır.Firmamız fırın arılarında ocakların gaz sistemlerinin dönüşümlerinde hizmet vermektedir.

Call Now Button444 7 636