YTS SERVİS MERKEZİ

Bize Ulaşın

SAMSUN BÖLGESİ TEKNİK SERVİS

Arızalı Beyaz Eşya Kombi & Klimalar için

Müşteri Temsilcilerimiz ile

İletişime Geçiniz

444 7 636

 

Samsun Servisi

Orjinal Parça Değişimi

Samsun Teknik Servis olarak orjinal parça kullanmaktayız.

7/24 Destek

Parça Servis Garantisi

Samsun Teknik Servis’te değişimi yapılan parçalar 1 yıl garantilidir.

İkame Ürün

İmkanı

Atolye kararı verilen cihazlarınızın yerine ikame ürün imkanı.

Tekkekoy Beko Servisi

Samsun geneline Beko marka kombi , klima ve beyaz eşya cihazları teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Hemen hemen her bölgede bulunan servis araçlarımız ile sizlere gün içerisinde servis imkanı sunmaktayız. Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Kurutma Makinesi, Kombi , Klima ürünlerde bakım , tamir ve temizleme hizmetleri vermekteyiz. Arızalanan cihazlarının sorunları genelde yaşam alanlarınızda çözülmektedir. Uzman kadromuz cihazlarınızda ki sorunların evinizde çözülmemesi durumunda sizlerin onayı ile servis merkezine alınması sağlamakta ve en kısa sürede arızalı cihazlarınız atölyemizde tamir edilmektedir. Beko Servisi olarak Samsun Merkez bölgelerinde servis araçlarımız her daim hazır bulunmaktadır.

Beko Servis Telefon Numarası

Samsun Beko Teknik Servis Telefon Numarası: 444 7 636. Servisimizi 7/24 Arayabilirsiniz.

Garantili Tekkekoy Beko Servisi

Servisimizin değiştirmiş olduğu parçalar tarafımızdan 1 yıl garantili kapsamındadır. 1 yıl içerisinde aynı parçadan kaynaklanan arızalarda ücretsiz olarak parça değişimi yapılmaktadır.

Tekkekoy Beko Servisi Servis Ücreti Ne kadar?

Servis ücretlerimiz yıllık bilançoya ve piyasada giderlerine göre her yıl değişiklik göstermekedir.. 444 7 636 çağrı merkezimizi arayıp servis ücretlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tekkekoy Beko Klima Servisi

Samsun Tekkekoy Beko Klima Servisi hizmetlerimizden klima montaj, klima tamir , klima yer değiştirme ve klima bakım işlemleri yapılmaktadır. Samsun bölgesi klima için talepleriniz ve arızalı  klimalarınız çağrı merkezimizden randevu talep edebilirsiniz.

Tekkekoy Beko Klima Tamiri

Beko Klima Tamiri işlemleri servisimiz güvencesiyle garantili olarak yapılmaktadır. Beko Klima Arızaları ve yer değiştirme işlemleri alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Beko Klima Tamiri Esnasında Parça Değiştirmek Gerekirse, Orijinal Parça İle Değiştirilmektedir.

Tekkekoy Beko Kombi Servisi

Samsun Tekkekoy Beko Kombi Servisi hizmetimizi, Tekkekoy bölgesinde, bakım ihtiyacı olan , petek temizleme işlemlerinde ve arızalanan kombiler İçin servis desteği sağlamaktayız.

Tekkekoy Beko Kombi Tamiri

Beko Kombi Tamiri alanında kurumsal güvenceyle hizmet veren firmamız garantili olarak tamir hizmeti sağlamaktadır , Kombi arızaları için gerekli işlemler profesyonel teknik ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. kombi tamiri işlemlerinde değiştirilen parçalar  orijinal parça ile değiştirilmekte olup, 1 yıl garantimiz altındadır.

Tekkekoy Beko Buzdolabı Servisi

Samsun Tekkekoy Beko Buzdolabı Servisi olarak, Tekkekoy bölgesinde, arızalanan Beko buzdolabları için servis hizmeti vermekteyiz.

Tekkekoy Beko Buzdolabı Tamiri

Beko Buzdolabı Tamiri işlemleri alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır, Beko buzdolabı arızalarının başında kompresör arızası gelmekte olup , sıfır orjinal kompresörler ile arızalı motorlar değiştirilmektedir. Beko Buzdolabı Tamiri esnasında değişmesi gereken parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir.

 

Tekkekoy Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Samsun Tekkekoy Beko Çamaşır Makinesi Servisi olarak, Tekkekoy bölgesinde, arızalanan Beko çamaşır makineleri için servis hizmeti vermekteyiz.

Tekkekoy Beko Çamaşır Makinesi Tamiri

Beko Çamaşır Makinesi Tamiri işlemleri alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır, Beko Çamaşır Makinesi arızalarının başında kompresör arızası gelmekte olup , sıfır orjinal kompresörler ile arızalı motorlar değiştirilmektedir. Beko Çamaşır Makinesi Tamiri esnasında değişmesi gereken parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir.

Tekkekoy Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Samsun Tekkekoy Beko Bulaşık Makinesi Servisi olarak, Tekkekoy bölgesinde, arızalanan Beko Bulaşık Makinesileri için servis hizmeti vermekteyiz.

Tekkekoy Beko Buzdolabı Tamiri

Beko Bulaşık Makinesi Tamiri işlemleri alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır, Beko Bulaşık Makinesi arızalarının başında kompresör arızası gelmekte olup , sıfır orijinal kompresörler ile arızalı motorlar değiştirilmektedir. Beko Bulaşık Makinesi Tamiri esnasında değişmesi gereken parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir.

Tekkekoy Beko Beyaz Eşya Servisi

Samsun Tekkekoy Beko Beyaz Eşya Servisi olarak, Tekkekoy bölgesinde,  buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve buzdolabı beyaz eşyalarının tamirinde servis hizmeti sunmaktayız.

Tekkekoy Beko Beyaz Eşya Tamiri

Beko Beyaz Eşya Tamiri için servisimizden destek almak en doğru tercih,Çünkü  Beko beyaz eşya arızaları için konularında uzman, konuya hakim ve uzmanlık belgeleri almış ekipler ile servis hizmeti veriyoruz. Beko beyaz eşya tamiri sırasında parça gereksinimleri, orjinal parça ile değiştirilmektedir.

Firmamız sitemizde adı geçen veya logosu bulunan markalardan bağımsız özel teknik servis hizmeti vermektedir. FujiPlus ve Emko markalarında YETKİLİ SERVİS hizmeti sunmaktadır.

Servis Merkezinden randevu almak için  444 7 636

Call Now Button444 7 636