YTS SERVİS MERKEZİ

Bize Ulaşın

SAMSUN BÖLGESİ TEKNİK SERVİS

Bakım ve Arızalı Kombi & Klimalar için

Müşteri Temsilcilerimiz ile

İletişime Geçiniz

444 7 636

 

Samsun Servisi

Orjinal Parça Değişimi

Samsun Teknik Servis olarak orjinal parça kullanmaktayız.

7/24 Destek

Parça Servis Garantisi

Samsun Teknik Servis’te değişimi yapılan parçalar 1 yıl garantilidir.

İkame Ürün

İmkanı

Atolye kararı verilen cihazlarınızın yerine ikame ürün imkanı.

Tekkeköy Ferroli Servisi

Tekkeköy geneline Ferroli marka kombi , klima ve beyaz eşya cihazları teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Hemen hemen her bölgede bulunan servis araçlarımız ile sizlere gün içerisinde servis imkanı sunmaktayız. Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Kurutma Makinesi, Kombi , Klima ürünlerde bakım , tamir ve temizleme hizmetleri vermekteyiz. Arızalanan cihazlarının sorunları genelde yaşam alanlarınızda çözülmektedir. Uzman kadromuz cihazlarınızda ki sorunların evinizde çözülmemesi durumunda sizlerin onayı ile servis merkezine alınması sağlamakta ve en kısa sürede arızalı cihazlarınız atölyemizde tamir edilmektedir. Ferroli Servisi olarak Tekkeköy Merkez bölgelerinde servis araçlarımız her daim hazır bulunmaktadır.

Ferroli Servis Telefon Numarası

Tekkeköy Ferroli Teknik Servis Telefon Numarası: 444 7 636. Servisimizi 7/24 Arayabilirsiniz.

Garantili Tekkeköy Ferroli Servisi

Servisimizin değiştirmiş olduğu parçalar tarafımızdan 1 yıl garantili kapsamındadır. 1 yıl içerisinde aynı parçadan kaynaklanan arızalarda ücretsiz olarak parça değişimi yapılmaktadır.

Tekkeköy Ferroli Servisi Servis Ücreti Ne kadar?

Servis ücretlerimiz yıllık bilançoya ve piyasada giderlerine göre her yıl değişiklik göstermekedir.. 444 7 636 çağrı merkezimizi arayıp servis ücretlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tekkeköy Ferroli Klima Servisi

Tekkeköy  Ferroli Klima Servisi hizmetlerimizden klima montaj, klima tamir , klima yer değiştirme ve klima bakım işlemleri yapılmaktadır. Tekkeköy bölgesi klima için talepleriniz ve arızalı  klimalarınız çağrı merkezimizden randevu talep edebilirsiniz.

Tekkeköy Ferroli Klima Tamiri

Ferroli Klima Tamiri işlemleri servisimiz güvencesiyle garantili olarak yapılmaktadır. Ferroli Klima Arızaları ve yer değiştirme işlemleri alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Ferroli Klima Tamiri Esnasında Parça Değiştirmek Gerekirse, Orijinal Parça İle Değiştirilmektedir.

Tekkeköy Ferroli Kombi Servisi

Tekkeköy Ferroli Kombi Servisi hizmetimizi, Tekkeköy bölgesinde, bakım ihtiyacı olan , petek temizleme işlemlerinde ve arızalanan kombiler İçin servis desteği sağlamaktayız.

Tekkeköy Ferroli Kombi Tamiri

Ferroli Kombi Tamiri alanında kurumsal güvenceyle hizmet veren firmamız garantili olarak tamir hizmeti sağlamaktadır , Kombi arızaları için gerekli işlemler profesyonel teknik ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. kombi tamiri işlemlerinde değiştirilen parçalar  orijinal parça ile değiştirilmekte olup, 1 yıl garantimiz altındadır.

Tekkeköy Ferroli Klima Temizleme

Ferroli Klima Temizleme  firması olarak, bölgesinde periyodik  Ferroli klima temizleme için servis hizmeti vermekteyiz.

Tekkeköy Ferroli Kombi Petek Temizleme

Tekkeköy Ferroli Kombi ve Petek Temizleme  işlemleri alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır, Ferroli kombi bakım ve petek temizleme işlerinin başında yanma odası temizleme, fan temizliği ve genleşme tankının hava dengelemesi olup , parça değişimlerinde sıfır yedek parçalar  ile arızalı parçalar değiştirilmektedir. Ferroli Kombi Tamiri esnasında değişmesi gereken parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir.

Tekkeköy Ferroli Kombi Klima Servisi

Ferroli Kombi Klima Tamiri için servisimizden destek almak en doğru tercih,Çünkü  Ferroli kombi veya klima arızaları için konularında uzman, konuya hakim ve uzmanlık belgeleri almış ekipler ile servis hizmeti veriyoruz. Ferroli kombi klima tamiri sırasında parça gereksinimleri, orjinal parça ile değiştirilmektedir.

Firmamız sitemizde adı geçen veya logosu bulunan markalardan bağımsız özel teknik servis hizmeti vermektedir. FujiPlus ve Emko markalarında YETKİLİ SERVİS hizmeti sunmaktadır.

Servis Merkezinden randevu almak için  444 7 636

Call Now Button444 7 636