Kişisel Veri Aydınlatma
Beyaz Eşya, Kombi, Klima Servisi
Samsun Özel Servis Hizmeti.

7/24 ÇAĞRI MERKEZİ
444 7 636

BAKIM ONARIM MONTAJ HIZMETI VERDIGIMIZ URUNLER


YTS Teknik bünyesinde çalışmakta olan personeller aşağıdaki ürün grublarının tamir, bakım, montaj ve onarımlarında sertifkalı olarak hizmet sunmaktadır.

Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.

KOMBI

Kombi Nedir ve Tarihçesi

Kombi, teknolojik gelişmeler ışığında ilk olarak Johann Vaillant tarafından icat edilmiştir. Johann Vaillant ilk olarak şofbeni geliştirmiş ve bu cihazdan esinlenerek kombiyi icat etmiştir. Vaillant, Türkiye’de 1992 yılında kurulmuş ve hızla gelişimini devam ettirmiştir. Kombi, yaz kış kullanım tercihi olmuş ve özellikle rahat ve konforlu kullanımı ile birçok insan tarafından kullanılmaya başlamıştır.

Gelişen teknolojinin getirdikleri yeniliklerle kontrol mekanizmaları güçlenen kombinin bugüne kadar ki en büyük amacı sıcak su elde ektmek ve ısınmayı sağlamaktır. Günümüzde kullanılan doğalgazlı kombiler, daha çok terciih edilmekte ve güvenliği oldukça fazla cihazlardır.Tüm marka dogalgaz kombi ve hermatik şohbenlere hizmet vermekteyiz.

KLIMA

Klima Nedir Ve Tarihçesi

İklimlendirme yani klimanın gerçek babası ise Wills H. Carrier. Klima endüstrisinin bütün hesaplamalarında bir otorite haline gelen Carrier 1922'de ilk centrifugal refrigeration machine'i (santrifüjlü soğutma makinesi) icat etti. Klima, ilk büyük kullanım alanını 1920'li yılların başında tiyatrolarda buldu. Diğer önemli dönüm noktası 1930'da Du Pont şirketinden Thomas Midgley'in Freon soğutucuyu geliştirmesi oldu.

Sıcaklara karşı insanlığı icat ettiği kıymetli cihazlardan olan klimalar konforlu yaşam alanının en önemli parçası haline gelmiştir.YTS Teknik olarak her marka klimaya servis hizmeti vermekteyiz. Klima bakımı, klima onarımı, klima yer değiştirme ve klima montaj işlemlerinde yapılan işcilik ve değiştirilen parçalar garantimiz kapsamındadır.

BUZDOLABI

Buzdolabı İcadı ve Tarihçesi

Gaz buharlarının sıkıştırılması sistemi ile çalışan ve gıdaların soğutulara uzun süre muhafaza edilmesi sağlayan icatın adıdır buzdolabı.Buzdolabının yapılmasında en büyük adım olan mekanik soğutma, 1790 yılında İngiliz Thomas Harris ile John Long tarafından geliştirilmiş ve o dönemde bilinen ilk patentin de sahibi olmuşturlar.Zamanla geliştirilen buzdolabı 1939 yılında üretilen buzdolabı günümüde kullanılan buzdolablarının şeklini ortaya çıkarmıştır.

Yaşam alanlarımızın vazgeçilmezi olan buzdolabını bir çok marka üretmektedir.Çalışma prensibleri hemen hemen aynı olan buzdolabıları, bazı konfor seçenekleri ile farklılık göstersede gaz dolaşım sistemi ile çalışmaktadır.Servisimiz her marka buzdolabına hizmet vermekte olup alanında uzman personeller ile hizmet vermektedir.

CAMASIR MAKINASI

Çamaşır Makinesi & Tarihçesi

Çamaşır makinesi 1908'de Alva John Fisher tarafından icat edildi.Yıkama işlemleriden kullanın bu cihazlara ek olarak ilk kurutmalı çamaşır makinesi ise 1924'te üretildi. 1937 yılında Bendix Corporation adlı şirket ilk tam otomatik çamaşır makinesini üretti. 1940′lı yıllardan itibaren tam otomatik makineler ev hanımlarının hizmetine girmeye başladı

Günümüzde kg olarak yüksek kapasitelere sahip olan çamaşır makinelerine servis hizmeti vermekteyiz.Her marka çamaşır makinesi tamirinde garantili parça değişimi ve revizyon işlemleri yapılmaktadır.

BULASIK MAKINASI

Bulaşık Makinesi & Tarihçesi

İlk bulaşık makinesi patenti Joel Houghton tarafından alınmış olsada aslında pek kullanışlı olmayan ama elle püskürterek bulaşıklarını yıkayan cihazla alınmıştır. Bir çok kadın araçtırmacının icatları sonucu oluşan bulaşık makinesi günümüzdeki haline ilk 1929 da Miele markasının üretmesi ile kavuştu.

Çalışma prensibi olarak karışık bir yapıya sahip gibi görünen bulaşık makineleri 12 kademeye kadar günümüzde tasarlanmıştır. Ev tipi kullanılan bulaşık makinelerine garantili olarak hizmet veren YTS Teknik, yaptığı tüm işlemlerde uzman kadrosu ile çalışmaktadır.

KURUTMA MAKINASI

Çamaşır Kurutma Makinesi & Tarihçesi

İlk kurutma makinesini kol gücü ile çalıştırarak icat eden Fransız M. Pochhon'dur.1800 lü yılların başında icada başlansada 1840 'lı yıllarda elektrikli ve pencereli kurutma makinesi icat edilmiş oldu.

Corafi konum olarak bir çok ailenin ihtiyaç duymadığı kurutma makineleri genellikle fabrika ortamlarında, işyerlerinde tercih edilmektedir.Çamaşır kurutma makinelerine yıllık bakım , onarım ve tamir işlemleri yapmaktayız.

FIRIN-FIRINLI OCAK

Fırının İcadı ve Tarihçesi

İlk elektrikli fırın 1889 yılından İsviçre'de kullanılmaya başlandı. Hotelde kullanılmaya başlayan elektrikli fırın daha sonra ABD de şirket tarafından üretime başlandı ve genelde gıda pişirme alanında kullanılanlar dikkat çekti. Sanayi alanında kullanılan fırınlar daha yüksek sıcaklılık ve daha kapsamlıdır.

Doğalgazlı ocaklarında üstüne monte edilmesi oluşan fırınlı ocaklarda fırın kategorisinde yer almaya başlamıştır.Firmamız fırın arılarında ocakların gaz sistemlerinin dönüşümlerinde hizmet vermektedir.

ELEKTRIKLI SUPURGE

Süpürge ve Tarihçesi

18. yüz yılın sonlarına kadar halı ve eşyalar sopa benzeri aletlerle dövülerek temizlenirken 1898 yılında Londra'da elektrikli süpürgenin adımlarını attılar.Daha sonra ilk elektrikli süpürge İngiliz Hubert Booth tarafından icat edilmiş oldu. (1871 - 1955)

Elektrikli süpürgenin ana parçası olan motor çekim güclerine göre watt farkları göstermektedir.Her marka süpürge motoru değişimi ve elektirik süpürge tamiri garantili olarak onarılmaktadır.