Kişisel Veri Aydınlatma
Beyaz Eşya, Kombi, Klima Servisi
Samsun Özel Servis Hizmeti.

7/24 ÇAĞRI MERKEZİ
444 7 636

YTS Teknik HAKKINDA

MISYONUMUZ

Garantili bitmiş ürünlerde kullanıcıların akıllarında oluşan fiyat politikalarında uygun fiyatlar ile güven içerisinde çözüm sunmak.


VIZYONUMUZ

Her ürün doğru ustaların elinde kalitesini hiç bir zaman kaybetmez.

ILKELERIMIZ

İhtiyaç Odaklılık: Kurumumuz ,sizlerin ihtiyaçlarını ve isteklerini yakından takip eder ve ar-ge merkezi ile güncel çözümler doğrultusundan personellerine eğitim verir.


Yetkinlik: Beyaz eşya, kombi ve klima onarım işlemleri, etkin ve verimli süreçlerle yürütür. Kaliteli hizmet sunar. Bu kapsamda, gerekli olan kurumsal yetkinlikleri kendinde barındırır ve sürekli geliştirir. Personellerimiz,Kendinde olmayan; özel bilgi, beceri ve yetkinlik gerektiren bir girişimde bulunmaz.


İnsani Değerlere Saygı: Personellerimiz arıza onarımlarında merhamet, samimiyet, tevazu, güven gibi yardım etmenin özünü oluşturan insani değerler ile hareket eder; farklı coğrafya ve milletlerin inançlarına, kültürlerine ve geleneklerine saygı gösterir.


Bağımsızlık: Bünyemizdeki personeller, dürüst hizmetin yayılması için, ilan ettiği misyonu, ilkeleri ve planları doğrultusunda hareket eder. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için yaptığı işbirlikleri bu çerçevenin dışına çıkmaz.


Şeffaflık: Personellerimiz, kendisine emanet edilen kaynaklarla ne yapıldığını açık şekilde sunar. Hizmetler, idari, mali ve hukuki açıdan, her zaman hesap verebilir şekilde yürütülür.


BIZ KIMIZ

BEYAZ ESYA SERVISI, KOMBI SERVISI , KLIMA SERVISI, FIRIN SERVISI , SUPURGE SERVISI

15 yıllık beyaz eşya kombi klima servimiz olan YTS Teknik, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. İşimizi severek yapıyoruz. Para kazanma amacımızı polikalarımızın önüne hiçbir zaman geçirmedik.

Sadece bir patron vardır; o da müşteridir.Ve o, sadece parasını başka bir şeye harcayarak, şirketteki herkesi kovabilir ilkesi ile Samsun genelinde sizlerin cihazlarındaki arızaları çözmeye odaklanmış güvenilir firmayız. Samsun YTS Teknik

TARIHCEMIZ

  • 2010  -
  • Beyaz Eşya, Kombi,Klima alanında spot eşya satışı yapmakta ve bazı markaların yetkili servisliğini yapmaktadır.

  • 2013  -
  • Hızla büyüyen müşteri pörtfömüzden bakım, onarım ve arızalardaki tecrübeli ar-ge çalışmaları ile yapılan çözümlerde bir çok markanın arızalarında etkin rol oynamaktadır.

  • 2017  -
  • Bir çok farklı markanın bakım ve onarım işlemleri için sizlerden gelen yoğun talep üzerine Merkez Serviz kendine özgü bir tutumla Yetkili servislikleri bırakıp Özel servis alanın Lider firma yolunda ilk adımını atmıştır.

  • 2020  -
  • 30.000 den fazla müşteri pörtföyü ile bir çok markanın arıza çözümleri için gerekli olan cihaz ve yazılımları bünyesine dahil ederek Samsunda Lider servis konuma yükselmiş.12 kişilik teknik kadrosu ile Atakum, İlkadım , Canik ve Tekeköy bölgesine kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır.Garantisi bitmiş cihazlarınızın garantili servisi sloganı ile sizlere güncel çözümler bulmaktan gurur duyuyoruz.

NEDEN BIZ?

 TAMİR NEDİR?

Tamir arızaya düşen bir ürünün revizyon yapılarak yada parça değiştirilerek tekrar çalışır duruma getirilme işlemidir.Kurumumuz önceliği ürünün sorunsuz çalışması için en ekonomik tamir seçeneklerini değerlendirmektir.

 BAKIM NEDİR?

Bakım işlemi sürekli çalışmakta olan cihazların işlem gören bölgelerinin yağlanma ve temizlenme işlemidir.Bizler bakım yaparken göz boyama işlemlerini kınıyor ve cihazının sağlıklı çalışması için gerekli olan tüm işlemleri şeffaflık içinde yapmayı temin ediyoruz.

 PARÇA DEĞİŞİMİ NEDİR?

Arızaya düşen cihaz üzerinde zarar gören parçanın onarılamaması durumdan değiştirilmesi işlemidir.YTS Teknik, cihazın performansına ve ömrüne etki etmeyecek durumlarda müşterimize ekonomik çözümler sunmak adına revizyon işlemleri yapmaktadır.